Logo firmy INTERMEC

Mobilní PC TRAKKER TR2090

Mobilní PC TRAKKER TR2090

TRAKKER 2090 je ruční osobní počítač, kompatibilní s počítači řady IBM PC. Rychlostí a kapacitou je srovnatelný s řadou PC-XT (obsahuje procesor NEC V30 / 32 MHz). K dispozici je OS MS-DOS verze 6.22 (s některými omezeními). ”Disková” paměť má kapacitu cca 1.3 Mbyte volného prostoru (lze rozšířit až na 3.3. Mbyte). Počítač je napájen bateriovým článkem NiMH 2.4 V s kapacitou na 10 - 20 hodin provozu (nebo cca 500 ”sejmutých” čárových kódů - u varianty se snímačem LED) - článek je při úplném vybití znovu nabit za 4 hodiny. Rozměry : 80x43x186 mm, váha s články 290g.
TR2090 pracuje v teplotním rozmezí -20° C - +50° C.
Komunikace s prostředím je možná značně zjednodušenou klávesnicí. Pro spojení s normálním PC nebo s tiskárnou je k dispozici seriový kanál RS232 (COM1).
Komunikační programy pro spojení s PC a pro přesuny uživatelských dat jsou součástí dodávky.
LCD displej dává k dispozici 8 řádek po 20 sloupcích. Pro zadávání rozsáhlého textu tento displej rozhodně není vhodný, pro krátké texty naprosto dostačující.
Pro další indikaci stavu je k dispozici piezoelektrický reproduktor (rozsah 400 - 8000 Hz) a červeno-zeleno-oranžová světelná dioda.


Aplikační software

Navržený programový modul splní požadavky na vedení malého prodejního skladu. Aplikace je určena pro rozvozový (ambulantní) prodej "z automobilu".

Umožňuje :

- zadání nové skladové položky, změna (číslo položky, EAN (volitelně lze přímo sejmout scannerem), název, sazba DPH, cena/1)
- zadání nové adresářové položky, změna (číslo položky, adresa - celkem 5 řádek po 30 znacích, IČO, DIČ)
- zadání nového čísla dokladu
- zadání hlavičky nového dokladu, změna (číslo odběratele - kontrolováno na adresářový seznam, adresa - celkem 5 řádek po 30 znacích, IČO, DIČ, datum   vystavení dokladu, čas vystavení dokladu )
- zadání nové položky dokladu, změna (číslo položky - kontrolováno na skladový seznam, EAN, název položky, sazba DPH, cena/1, množství)
- servisní akce (založení nové skladové nebo adresářové položky, zákaz / povolení vstupu EAN, změna data a času, indexace datových souborů, nastavení nového čísla dokladu )

Pro tisk se předpokládá tiskárna se seriovým rozhraním, která umožňuje tisk v 60 sloupcích. Modul byl testován s tiskárnou STAR DP8340 (s nahraným rozšířením pro 60-ti sloupcový tisk).

Pro některé akce (např. vstup příjemky - dodacího listu) je připraven programový modul napsaný v Clipperu. Modul zajistí ”naplnění” počítače skladovými položkami přímo ze skladového výdejového dokladu.

TRAKKER TR2090 - aplikace

Download - cca 200 kB Download demoverze (omezení - chybí tisk dokladu)
Lze spustit na normálním PC.

Informace : kubat@kbtm.cz

Zpět

NAVRCHOLU.cz
Counter